O mniePrywatnie jestem informatykiem, który bardzo mocno interesuje się motoryzacją jak i samym motor sportem. Samochody ze znaczkiem GTI zawsze powodowały u mnie szybsze bicie serca. Osobiście najbardziej z tym oznaczeniem kojarzę markę Volkswagen oraz Peugeot, dzięki modelowi 306. Tak naprawdę historia motoryzacji pamięta dużą liczbę samochodów z tym magicznym oznaczeniem. Ja postaram się Wam przybliżyć tych największych reprezentantów tej kategorii aut.

Tworząc tą stronę postawiłem nie tylko na opisywanie kolejnych modeli aut, ale także stworzyłem formularz kontaktowy, dzięki któremu możemy wymieniać między sobą informację. Bardzo mocno zachęcam do tego typu korespondencji. Osobiście jestem ciekaw opinii innych osób mających fioła na punkcie tych aut. Niestety prywatnie nie użytkuje tego typu samochodów, ale jak tylko mam okazję to oglądam je na żywo, a już na pewno za każdym razem, gdy mnie mijają na drodze, to muszę się im przyjrzeć.

Bardzo serdecznie zachęcam do przejrzenia całej treści mojej strony. Myślę, że czytając ją, nie zależnie czy jesteście fanami motoryzacji czy też nie, każdy znajdzie jakieś interesujące informację dla siebie.

Pasjonat aut z GTI (2014)